Strona główna » Kim jesteśmy

Kim jesteśmyWAMM Video Solutions 
Dystrybucja i Integracja sprzętu Broadcast i IT
 
Nasza firma powstała pod koniec lat 90-tych XX wieku. Dziś w XXI wieku dynamicznego rozwoju technologii nasza firma rozwija się wraz z postępem. Mottem przewodnim od początku działalności firmy WAMM Video Solutions działającej nieprzerwanie na rynku od 1994 roku jest stałe dostosowywanie nowoczesnej techniki dla potrzeb szerokiej grupy klientów rynku medialnego i telewizyjnego przy zachowaniu korzystnego stosunku jakości do ceny. W doborze odpowiednich urządzeń i rozwiązań kierujemy się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą zdobywaną stale podczas licznych wdrożeń w kraju i za granicą. Nasze umiejętności stale rosną podczas specjalistycznych szkoleń w zakresie sprzętu i oprogramowania Broadcast oraz IT. Aktualnie zapewniamy kompleksową obsługę dla firm z szerokiej branży medialnej i telewizyjnej. Oferujemy zakres usług począwszy od konsultacji poprzez dostawy sprzętu i rozwiązań do konfiguracji i szkolenia obsługi.
 
WAMM Video Solutions 
Powerful Solutions for Broadcasters and Integrators TV

Przejdź do strony głównej

Newsletter

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu