WAMM Video Solutions ®WAMM Video Solutions - Dystrybucja i Integracja B2B sprzętu Broadcast, Pro AV oraz IT dla Video marek: DataVideo - NewTek - Blackmagicdesign - Panasonic - DataVision - Athensa oraz innych producentów.
» » Popler TV 30/30.

Nasi Partnerzy

Nasza Oferta

Popler TV 30/30.

Data dodania: 12-12-2013altPopler.tv toostępny dla wszystkich, największy w Polsce portal do streamingu na żywo video w Internecie. Na stronach popler.tv można znaleźć transmisje wydarzeń sportowych, kulturalnych, politycznych, a także transmije prywatnych osób. Popler.tv umożliwia nadawanie zarówno z poziomu www, jak i profesjonalnych programów do obróbki wideo.

Popler.tv toostępny dla wszystkich, największy w Polsce portal do streamingu na żywo video w Internecie. Na stronach popler.tv można znaleźć transmisje wydarzeń sportowych, kulturalnych, politycznych, a także transmije prywatnych osób. Popler.tv umożliwia nadawanie zarówno z poziomu www, jak i profesjonalnych programów do obróbki wideo. Wszyscy oglądający mogą na bieżąco komentować transmisję poprzez chat. W ramach platformy dostępne są również aplikacje do nadawania z telefonów komórkowych. Liczbę widzów można łatwo zwiększyć poprzez umieszczenia odtwarzacza na własnej stronie, serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Myspace itd. Przygotowaliśmy specjalną aplikację Facebook, która pozwoli jeszcze łatwiej umieścić duży odtwarzacz w osobnej zakładce. Jako jedna z pierwszych platform wspieramy również bezpośredni przesył obrazu z kamer IP.
Przejdź do strony głównej

DataVideo Virtual Set

Dołącz do grypy projektantów 3D !
Zaprojektuj szablon wirtualnego studia i zarabiaj !
datavideo virtualset
Załóż konto na stronie DataVideo Virtualset udostępnij swój projekt i zarabiaj na każdej licencji.
http://datavideovirtualset.com
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl