WAMM Video Solutions ®WAMM Video Solutions - Dystrybucja i Integracja B2B sprzętu Broadcast, Pro AV oraz IT dla Video marek: DataVideo - NewTek - Blackmagicdesign - Panasonic - DataVision - Athensa oraz innych producentów.
» » Nowości, obniżki, zapowiedzi

Nasi Partnerzy

Nasza Oferta

Nowości, obniżki, zapowiedzi

Data dodania: 02-10-2015alt
Właśnie pojawił się w sprzedaży długo oczekiwany rekorder z monitorem  - Blackmagic Video Assist. 5 calowy dotykowy monitor na kamerowy w rozdzielczości 1920 x 1080 z rekorderem ProRes i DNxHD.

Złącza SDI (SD/HD/3G/6G-SDI) i HDMI, możliwość zasilania tanimi bateriami LP-E6 lub przez uniwersalne złącze +12V.  Zapis na kartach SD, wbudowany histogram, audio metr, timecod i wiele więcej innych przydatnych funkcji.
alt
Blackmagic Video Assist
w cenie 2 262 zł

 
Obniżamy cenę mobilnego studia Datavideo HS-2200 o 6 900 zł. To rewelacyjne rozwiązanie składające się z 6-o kanałowego miksera video, interkomu i 17" monitora można kupić teraz za jedyne 26 400 zł.
alt


Już niebawem do sprzedaży trafi TriCaster Mini SDI. To niskobudżetowe rozwiązanie All-in-one do produkcji telewizyjnej w skład którego wchodzi mikser video połączony z wirtualnym studiem.
 
alt
TriCaster Mini HD-4 SDI będzie kosztował 52 500 zł

Przejdź do strony głównej

DataVideo Virtual Set

Dołącz do grypy projektantów 3D !
Zaprojektuj szablon wirtualnego studia i zarabiaj !
datavideo virtualset
Załóż konto na stronie DataVideo Virtualset udostępnij swój projekt i zarabiaj na każdej licencji.
http://datavideovirtualset.com
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl