WAMM Video Solutions ®WAMM Video Solutions - Dystrybucja i Integracja B2B sprzętu Broadcast, Pro AV oraz IT dla Video marek: DataVideo - NewTek - Blackmagicdesign - Panasonic - DataVision - Athensa oraz innych producentów.
» » JVC nowa linia kamer 4KCAM

Nasi Partnerzy

Nasza Oferta

JVC nowa linia kamer 4KCAM

Data dodania: 20-11-2014altNa wiosnę 2015 nasza oferta profesjonalnych kamer poszerzy się o nową serię JVC 4KCAM. Będą to trzy ręczne kamery i jedna głowica z systemem zdalnego sterowania. Seria kamer 4KCAM jest idealnym uzupełnieniem udanej linii produktów ProHD. Wszystkie kamery będą rejestrować obraz w rozdzielczości 4K Ultra HD przy użyciu kodeków MPEG-4, AVC/H.264. Kamery wyposażone są w dwa gniazda na karty SDHC/SDXC dla podwójnego nagrywania funkcją Dual codec, kopi zapasowej lub nagrywania ciągłego.

Funkcja Dual codec recording pozwala na nagrywanie w dwóch rożnych formatach równocześnie na osobnych kartach SD. Jest to przydatne szczególnie gdy chcemy rejestrować obraz video na jednej karcie (4K/HD) przy równoczesnej transmisji do internetu lub na serwer FTP (HD/SD). Do tego 3.5" wyświetlacz LCD i wizjer 1.56 MPx, funkcja smart focus assist i dwukanałowe audio.
alt
JVC GY-LS300 kamera z przetwornikiem AltaSens 4K CMOS Super 35mm wyprodukowanym przez JVCKENWOOD, mocowaniem obiektywu MFT i łącznością bezprzewodową po sieci IP. Kamera rejestruje obraz w rozdzielczości 4K Ultra HD na kartach SDXC. Po podłączeniu do portu USB modemu 4G LTE lub adaptera WiFi, otrzymujemy możliwość sterowania kamerą przez internet i edycję metadanych, przesyłu plików na serwer FTP (tylko HD/SD), transmisję na żywo do internetu (tylko HD/SD). Ponadto kamera wyposażona jest w profesjonalne złącza wideo HD-SDI(3G), HDMI (4K tylko po HDMI) i audio 2-ch XLR z zasilaniem phantom. Całości dopełniają 3 filtry ND i możliwość użycia całej gamy obiektywów z mocowaniem micro 4/3 lub innych za pomocą odpowiedniego adaptera.
Spodziewana cena bez obiektywu to około 19 000 zł brutto
alt
JVC GY-HM200 to poręczna kamera z sensorem JVC 4K CMOS 1/2,3" (12.4 MPx). Kamera posiada bardzo jasny, specjalnie opracowany do 4K obiektyw z 12 krotnym zoomem optycznym, o ogniskowej 4.67mm - 56,04mm F 1.2 - 3.5 (ekwiwalent 35mm: 29.5mm - 354mm). Dwa filtry ND, złącza XLR z zasilaniem phantom  dla audio, HD-SDI(3G) i HDMI (4K tylko po HDMI) dla wideo. Do tego obsługa LTE/WiFi/LAN do zdalnej kontroli i transmisji do internetu lub na serwer FTP.
Cena około 13 000 zł brutto
alt
JVC GY-HM170 to prostsza wersja HM200, różni się tym że nie posiada obsługi LTE/WiFi/LAN, nie posiada złączy XLR ani HD-SDI a jedynie HDMI. Z wyglądu rożni się brakiem górnego uchwytu.
Cena około 10 500 zł brutto
alt
JVC GW-SP100 to system składający się z głowicy kamery i kontrolera z wbudowanym rekorderem i monitorem. Kamera wyposażona jest w sensor CMOS Super 35mm 4K Ultra HD (13.6 Mpx), mocowanie obiektywu MFT. Z kontrolerem łączy się za pomocą 1m, 5m, 15m kabla.
alt
Kamery pojawią się w sprzedaży na wiosnę 2015r.

Przejdź do strony głównej

DataVideo Virtual Set

Dołącz do grypy projektantów 3D !
Zaprojektuj szablon wirtualnego studia i zarabiaj !
datavideo virtualset
Załóż konto na stronie DataVideo Virtualset udostępnij swój projekt i zarabiaj na każdej licencji.
http://datavideovirtualset.com
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl